Sklenené zásteny do vašej kúpelne

Sklenené zásteny, takzvané grafické sklo, sa na Slovensku tešia rastúcej popularite. Pomaly nahrádzajú tradičné keramické či laminátové obklady stien nad pracovnou doskou. Ak plánujete novú kuchyňu, alebo ste sa ešte stále nerozhodli pre farbu a štýl obkladačiek, tu je päť čisto racionálnych dôvodov, prečo je sklo na kuchynskej zástene celkom dobrý nápad:
1. Moderný vzhľad kuchyne
Jednoliate sklenené plochy dodajú interiéru kuchyne moderný šmrnc a pri šikovne ladenom dizajne aj trvácny nadčasový vzhľad. Vhodne zvolený odtieň či dekor dokáže aj pri obyčajnej sektorovej zostave kuchynských skriniek vytvoriť osobitý štýl interiéru. Zaručene najjednoduchší spôsob, ako oživiť dizajn kuchyne.

Kúpeľňa, dvere
2. Jedinečný dizajn podľa vlastných predstáv
Hoci aj tých najdivokejších. Technológia výroby sklenenej zásteny s farebnou grafickou potlačou umožňuje zvoliť si vlastný štýl s prakticky akýmkoľvek motívom. V rámci jednotného ladenia, môžete tento motív zopakovať aj na inom mieste v interiéri.
Výrobca dekoračného skla ponúka na výber z galérie doporučených dekorov. Obľúbené sú najmä kvety a abstraktné motívy. Alebo vám na želanie vyrobia úplne nový motív sklenenej zásteny. Aby ste boli s výsledkom spokojný, vybraný obrázok musí spĺňať kvalitu požadovanej veľkosti a rozlíšenie 300 dpi. 

modern-minimalist-bathroom-3115450_1280
3. Rýchla realizácia
Relatívne krátka výrobná doba napriek zákazke na mieru a veľmi jednoduchá montáž, sú ďalšou nespornou výhodou kuchynskej sklenenej zásteny. Od momentu schválenia grafického návrhu a zamerania vašej kuchyne je výrobca schopný dodať sklo zvyčajne v lehote 10 – 15 dní. Montáž na mieste potom trvá – v závislosti od veľkosti sklenenej plochy – iba pár hodín.
Pri renováciách starších kuchýň je obrovské plus rýchla výmena kuchynskej zásteny dokonca bez nutnosti demontáže starého obkladu. Nová sklenená zástena sa jednoducho nalepí na pôvodný obklad a obídete sa bez búracích prác.