Atraktívne farebné LED pásy.

Zo súčasnej ponuky moderného LED osvetlenia zaujme asi každého ponuka LED pásikov. Pri svojom uvedení na trh sa tieto zaujímavé pásy svetla stali doslova hitom. Dovtedy nevídaný zdroj svetla si rýchlo našiel svoje široké uplatnenie v osvetlení mnohých priestorov. A keďže dopyt po LED pásikoch bol veľký, rozširovala sa aj ich ponuka.

led pás

Dnes už sú na trhu pásy rôznych dĺžok, rôznej teploty svetla alebo pásy so špeciálnymi funkciami. A keďže si tieto LED pásy našli svoje uplatnenie tak v interiéroch ako aj vo viac zaťažovaných exteriéroch, výrobcovia sa museli popasovať aj s ich užívateľskou bezpečnosťou. Dnes už sú úplne bežné aj pásy, ktoré môžu byť použité priamo vo vodnom prostredí, napríklad na dne akvária. Ide o pásy s vysokým stupňom IP ochrany, ktoré takéto náročné podmienky bez problémov zvládnu. Tieto LED pásy sú celé zaliate do plastovej fólie, ktorá dokonale izoluje svietiace LED diódy a ich prepojenia.

led pás

Veľmi obľúbené hlavne u mladých ľudí sú dnes LED pásy RGB. Sú to pásy, ktoré dokážu svietiť všetkými farbami spektra. Tieto farby si môžete veľmi jednoducho a pohodlne prepínať diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou balenia všetkých RGB pásov. Okrem prepínania farieb niektoré druhy pásov umožňujú aj nastavenie intenzity produkovaného svetla. No a tí najnáročnejší určite siahnu po DUAL WHITE LED pásoch, ktoré podobne ako rovnako označené LED žiarovky umožňujú nastavovanie farieb svetla od studenej, neutrálnej až po príjemnú teplú farbu. No a samozrejme je tu dostupná aj zmena intenzity svetla, ktorú môžete meniť pohodlne diaľkovým ovládačom. Dnes sú na trhu LED pásy rôznej kvality, ktoré sa aj veľmi výrazne líšia svojimi cenovými reláciami. Takže ak máte záujem o LED pásy s dlhou životnosťou a kvalitným svetlom, nesiahajte po najlacnejšej ponuke. Dnes je už na trhu mnoho nekvalitných produktov, ktoré sú pre klientov doslova vyhodenými peniazmi.