Erotická masáž v 21. storočí

Erotická masážna terapia je prax, ktorá existuje už tisíce rokov. Len nedávno sa stala populárnou liečbou mnohých chorôb a ťažkostí, ako je chronická bolesť, úzkosť, depresia a srdcovo-cievne choroby. Niektoré medicínske štúdie dokonca ukázali, že erotická masáž Tantradiamond môže znížiť riziko určitých ochorení znížením zápalových reakcií v organizme.

Erotická masáž

Otvorte svoje emocionálne a sexuálne ja, precíťte energiu a odpútajte svoje podvedomie od každodennej rutiny s jedinečnými relaxačnými technikami používaných pri intímnej masáži. Upokojujúca a uvoľňujúca atmosféra so sviečkami, aromatickými olejmi a relaxačnou hudbou zaručia dokonalý relax po náročnom dni či stresujúcom týždni plnom pracovných a osobných záležitostí. Bez ohľadu na to, ako pristupujete k svojmu času na odpočinok, konečným cieľom tejto masáže je odpútanie sa od každodenného šialenstva, ktoré tak často prežívame aj bez toho, aby sme o tom vedeli. Počas erotickej masáže sa preto zhlboka nadýchnite, upokojte svoju myseľ a uvoľnite celé telo. Oddýchnite si od hektického tempa mestského moderného života dvadsiateho prvého storočia.

Erotická masáž

Väčšina masážnych terapeutov zvyčajne umožňuje príjemcovi (inak klientovi) okúpať sa alebo osprchovať pred začatím masáže. Potom, keď je zákazník suchý, bude vyzvaný, aby sa uvoľnil a zrelaxoval. Prijímač bude následne požiadaný, aby si ľahol na chrbát s pokrčenými kolenami a rukami na bruchu. V tejto polohe je dýchanie považované za veľmi priaznivý spôsob strečingu bez telesnej námahy.

Erotická či intímna masáž je jedným z najlepších zážitkov, ktoré môžete zažiť z rôznych dôvodov. Okrem svojej sexuálnej podstaty, ktorá pomôže vášmu intímnemu životu môže taktiež pomôcť zlepšiť vaše fyzické a duševné zdravie a zároveň zvýšiť vaše sebavedomie. Erotická masáž je preto skvelým prostriedkom na zmiernenie stresu a ponúka množstvo výhod, ako je napríklad relaxácia, úľava od fyzickej bolesti a uvoľnenie emocionálneho napätia.