Nerezové zábradlie – estetika a bezpečnosť v jednom

Tieto externé priestory majú jeden spoločný bod, ktorým je zábradlie. Zábradlie je z hľadiska bezpečnosti veľmi dôležitým prvkom a ochranným prostriedkom, pretože chráni pred úrazmi a pádmi, jeho úloha je teda nenahraditeľná. Spoločnosť LM – MONT s.r.o. sa roky venuje zákazkovej výrobe zábradlí a nakoľko je pre nás bezpečnosť na prvom mieste môžete sa spoľahnúť na to, že naše zábradlia svojou konštrukciou a pevnosťou toto kritérium spĺňajú absolútne.

nerezové zábradlie na dome

Najobľúbenejším typom je z hľadiska bezpečnosti ale aj estetiky zábradlie nerezové Lmmont, ktoré sa teší stále väčšej popularite a nachádza si svoje stále miesto v moderných bytových komplexoch a rodinných domoch ale aj v interiéroch obchodných centier a všetkých ďalších obchodných priestoroch. V čom spočívajú jeho výhody? V prvom rade je to enormne dlhá životnosť – nerez ako materiál odoláva poškodeniam a výkyvom počasia, takže bez obáv zvládne aj náročné situácie v exteriéroch. Nerezové zábradlie je krásne už na prvý pohľad, lesklé a štýlové, pôsobí čisto a príjemne a pritom si nevyžaduje žiadnu špeciálnu ani náročnú údržbu, postačujúce je občasné pretretie handričkou na to aby sa opäť nádherne lesklo. V neposlednom rade je jeho vysoká bezpečnosť – nerezové zábradlie je pevne namontované a jeho pevná konštrukcia spoľahlivo zabečí aj väčšie otrasy, je mimoriadne stabilné.

zábradlie na bytovom komplexe

Nerezové zábradlie vyrábame na zákazku podľa Vami zadaných parametrov v rôznych variantoch, môžete zvoliť buď samostatné stĺpikové zábradlie, alebo so sklenenou výplňou, kde základný nosný bod tvorí konštrukcia vyplnená tvrdeným lepeným sklom conex, ktoré si môžete zvoliť buď v mliečnom alebo čírom prevedení.

Nerezové zábradlie je z hľadiska je z hľadiska bezpečnosti, funkčnosti a dizajnu najideálnejším riešením exteriérových priestorov, ktoré potrebujú zabezpečiť zábradlím. V prípade záujmu alebo otázok nás pokojne kontaktujte na tel. č.: + 421 918 973 211.