Spoločnosť MASTERKLIMA ponúka najlepšie služby

Blížia sa letné a horúce dni a vy začínate uvažovať nad kúpou klímy? Chcete sa v pohodlí domova cítiť príjemne a nie sa variť vo vlastnom pote? Ak sa chcete v pokoji a v kľude vyspať cez horúce a letné dni, kedy aj noci sú skutočne teplé. A vy máte problém nájsť polohu na spanie, kde vám nebude teplo a kedy sa zobudíte ráno svieži a plní energie. Všetky problémy vieme vyriešiť vďaka klimatizáciám od našej spoločnosti MASTERKLIMA Masterklima.

Naša spoločnosť MASTERKLIMA

Naša spoločnosť MASTERKLIMA s.r.o. zabezpečuje všetku starostlivosť ohľadne klimatizácií. Čiže ak potrebujete kúpiť, namontovať klimatizáciu alebo pomôcť s čistením alebo servisom klimatizácií, tak sa sa na nás môžete spoľahnúť. Naše služby ponúkame hlavne v Bratislave a Dunajskej Strede. Ale rovnako aj v celom bratislavskom, trnavskom a nitrianskom kraji. Máme za sebou roky skúseností, čiže sa nemusíte báť sa na nás obrátiť. Sme profíci vo svojej oblasti. Neváhajte a zavolajte nám a my vám poradíme a zodpovieme vaše otázky.

Pracujeme so značkami klimatizácií Samsung, Midea a Daikin.

Naša spoločnosť MASTERKLIMA

PREDAJ

Ponúkame na výber z mnohých druhov klimatizácií, čiže si u nás vyberie skutočne aj náročný zákazník.

MONTÁŽ

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme bez problémov namontovať klimatizáciu. Samozrejme všetko je o komunikácií a vieme sa dohodnúť na rôznych podmienkach. Či už na presnom čase, ktorý vždy dodržíme. Alebo po sebe nenecháme spúšť neporiadku. Dbáme na čistotu a profesionalitu.

ČISTENIE

Ponúkame najlepšie čistenie klimatizácií, vďaka naším skúsenostiam a zážitkom môžeme povedať, že sme jednotka na Slovensku. Dbáme na dôkladné čistenie a poriadnu dezinfekciu vašej klimatizácie. Precíznosť nás skutočne vystihuje.

OPRAVA – SERVIS

Zabezpečujeme servis klimatizácií. Či už ide o záručný alebo pozáručný servis. Služby sú vykonané za férovú cenu.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Bezplatne vám poradíme s výberom vhodnej klimatizácie priamo pre vás. Rovnako vám poradíme aj zodpovieme otázky ohľadne montáže. Prípadne ak máte iné otázky, ktoré by ste sa nás chceli opýtať, neváhajte a zavolajte nám alebo napíšte na náš mail. A my vám s nadšením poradíme a pomôžeme vyriešiť váš problém.