Starostlivosť o zdravie


Jeden deň ste  zdravý , a na druhý to už nie. Je to rarita ktorú nesmieme podceňovať , a o svoje zdravie sa musíme pravidelne starať. Ráno sa zobudíte do pekného rána , ale zistíte že niečo nie je v poriadku. Vtedy sa začína nekonečný maratón návštev lekárov , no nakoniec Vám zistia aj to čo nemáte. Nechcem  odcudzovať naše zdravotníctvo ale všetci vieme ako ho máme , takže názor si utvoríte už sami. Jedno je ale jasne , ak Vám zistia viac diagnóz , začínate sa báť o holý život a rozmýšľate čo s Vami bude.


Skoré ráne stavanie aby ste sa dostali na radu lekárovi a nakoniec zistíte že diagnóza ktorú Vám stanovili nie je až tak pravdivá ako naše zdravotníctvo uvádza. Snažíte sa ale zistiť čo Vám nakoniec je , no lekár stále melú to iste dokola a nakoniec Vám nastavia také lieky ktoré Vám môžu ublížiť viac .
zdravá smoothie


Keď už konečne zistíte čo Vám je , začnete boj proti chorobe . No lieky nepomáhajú a stále je to horšie a nakoniec skončíte v nemocnici na infúziách. Je takých veľa prípadov , ale nikto nič stým nerobí. Práve preto aby sme sa vyhli takýmto problémom , musíme sa viac starať o naše zdravie , telo a dušu aby sme boli fyzicky fit.


Pravidelne užitie vitamín nám napomáha k lepšej imunite ktorá nás chráni pred rožnými chorobami. Samozrejme že vitamíny nie sú  všetko. Treba navštevovať svojho obvodného lekára ,  a stále kontrolovať svoj zdravotný stav. Stačí urobiť tak málo pre svoje zdravie , a nepodceňovať ho. Všetko závisí len od Vás .
lékar v nemocnici


Existuje mnoho návodov  , ako sa o seba starať , ako dbať na to aby ste boli zdraví a v plnej fyzickej kondícii , sami musíte  chcieť.


Týmto článkom chcem len povedať toľko že ak budete podceňovať svoje zdravie , budete musieť absolvovať všetky vyšetrenia , vypočuť si tisíc diagnóz , a jesť niekoľko liekov denne ktoré Vám aj tak nezaberú na prvý šup , no ak  začnete brať naozaj vážne a urobíte niekoľko zmien vo svojim živote , napríklad prestanete fajčiť budete sa cítiť lepšie , a zdravšie ako nikdy predtým.