Cena spoločnosti pri predaji

Zvažujete kúpu spoločnosti, ktorá by bola pre vás pripravená na vaše podnikateľské aktivity. Máte svoje predstavy o podnikaní a vypracovaný podnikateľský plán. Neviete sa dočkať, kedy sa do svojho biznisu pustíte naplno. Nemáte čas a energiu venovať sa jednotlivým krokom, ktoré vedú ku kúpe spoločnosti a odštartovaniu podnikania. Čo s tým? Pôsobíme ako sprostredkovateľská firma a radi vám v danej oblasti poradíme a pomôžeme. Ako? Tak, že pripravíme všetko potrebné pre uskutočnenie kúpy spoločnosti, pre jej zápis do Obchodného registra, ktorý je spravidla posledným krokom pred začiatkom vykonávania podnikateľských aktivít. Potom už plnou parou vpred, vaša cesta je voľná, pripravená pre vás na uskutočnenie vašich plánov a zámerov. Znie vám to lákavo? Určite vás bude zaujímať cena za nami ponúkanú službu.

spolupráca v podnikaní

Predaj sro cena je položka, ktorá pozostáva z ceny spoločnosti, ktorú si stanovil jej predávajúci a z jednotlivých čiastkových cien za konkrétne požadované služby, ktoré vedú k uskutočneniu predaja a kúpy spoločnosti. Zvážte, čo vám viac vyhovuje, čo s vami viac rezonuje. Siahodlhé štúdie na internete a následné vybavovanie a absolvovanie jednotlivých úkonov, príprava potrebných písomností, alebo využitie firmy, ktorá dané podklady pripraví za vás a vy zatiaľ môžete váš čas a energiu zamerať do iných aktivít a projektov, ktoré sú s vami vo väčšom súlade. Aký je postup? Stačí vyplniť objednávkový formulár a následne postupovať podľa nami zadaných inštrukcií. Jednou z požiadaviek je úradné overenie podpisov v príslušných zmluvách a poskytnutie informácií a údajov, ktoré sa uvádzajú v jednotlivých písomnostiach.

poradenské služby v podnikaní

V databáze firiem určených pre potenciálnych zákazníkov nájdete spoločnosti s históriou a bez histórie, ktoré sa označujú aj ako ready made spoločnosti, čo znamená pripravené alebo hotové. Pripravené pre podnikateľov na ich podnikanie v priebehu niekoľkých hodín. Bez pohľadávok a záväzkov, účtovne čisté.