Vlasy sa vám za ochranu šiltovkou pred slnkom poďakujú

Ženské pokolenie má starosti o svoj vzhľad už v sebe zakódované, už ako malé dievčatká sa predvádzame pred zrkadlom, skúšame mamine šaty a topánky, robíme si kadejaké frizúry a na tvár nanášame make up, a to sa s nami vlečie celý život. Vždy sa snažíme vyzerať šik, kvôli tomu si vynovujeme šatník a sledujeme, čo práve letí. Klasika však zostáva a k nej sa pridávajú novinky.

Čo si dáte na hlavu je iba na vás...

Zostarnúť pri jednom štýle by asi bola nuda, máme predsa toľko možností ako sa formovať a meniť, aby sme boli stále iné, ale stále my, so svojou osobnosťou, ktorá bude vždy jedinečná, nech už máme na sebe čokoľvek. Náš prehnaný vzťah k módnym vychytávkam nie je nutný, pretože častokrát stačí urobiť iba drobné zmeny a celková premena je na svete, napríklad doplniť do svojho outfitu štýlovú šiltovku. Patria totiž k trendovým doplnkom nielen pre mladšie ročníky, ale sú vhodné pre každého, kto ich dokáže do výzoru zakomponovať šikovne a vkusne.

Pokrývky hlavy sa k nám vracajú vo vlnách módnych trendov, raz sú to klobúky, inokedy pletené čiapky, no šiltovky si svoje miesto držia stále. Vhodne doplnia street style, mestský štýl, ale šikovne poslúžia aj pri športovaní alebo pri trávení voľného času napríklad v prírode, kde sú dámske šiltovky výborným ochrancom zraku pred silnými lúčmi slnka, pred vetrom či jemnými kvapkami dažďa.

Vzory môžu byť aj výrazné

Ženy si zakladajú na svojom účese, no poveternostné podmienky sú častokrát nepriaznivé a silný vietor naše úsilie dokáže zničiť. Práve na tento moment je tu po ruke šiltovka, pod ktorú si vlasy skryjeme dokonca štýlovo, môžeme tak urobiť aj v prípade, že sme si nestihli vyčarovať ukážkový účes, pod šiltovkou to nikto nebude riešiť. Eshopy nás zaplavujú štýlovými a trendovými šiltovkami najrozličnejších farieb, s logami, výšivkami, ozdobami, so zahnutým šiltom a veľa iných druhov. Univerzálny strih s popruhom na suchý zips umožňuje nasadiť ju na hlavu každej veľkosti. Dámske šiltovky si už získali svoje zákazníčky, ktoré ich na svojich hlavách nosia takmer na každú príležitosť, kde im to dresscode umožňuje, pretože sa v nich cítia dobre a zároveň tak prezentujú svoj štýl.