Kúpou mobilného domu získate nové možnosti.

Otázka bývania je pre všetkých ľudí kľúčovou v ich živote, no nie všetci máme k nárokom na bývanie rovnaké požiadavky. Niekto sa uspokojí s malou garsónkou, niekto potrebuje honosné viacpodlažné rodinné sídlo s troma spálňami a veľkým bazénom v záhrade. No určitá skupina ľudí dobrodružnejšej povahy si vystačí aj s mobilným domom, ktorý si môže prenášať z miesta na miesto podľa aktuálnej potreby.

karaván

No ak si myslíte, že mobilné domy patria do skupiny podradnejšieho bývania, tak ste na veľkom omyle. V súčasnosti už sú v ponuke aj veľmi luxusné mobilné domy, ktoré sú veľmi praktické a uspokoja aj náročnejších klientov. A ak už pokukujete po takomto bývaní, je najlepšie navštíviť spoločnosť, ktorá takéto domy ponúka, či už na predaj alebo na výhodný prenájom. Na takom mieste s viacerými mobilnými domami si môžete vybrať ten svoj, ktorý najlepšie uspokojí vaše potreby, prípadne možno aj objavíte možnosti, o ktorých ste doteraz nemali ani tušenie.

Pre väčšinu bude hlavným kritériom výberu určite cena takého mobilného domu, no vyberať tú najlacnejšiu ponuku nemusí byť vždy tá najlepšia možnosť. Niektoré staré neudržiavané mobilné objekty totiž spĺňajú len veľmi veľmi ťažko aj tie základné hygienické požiadavky na bývanie, takže komfort bývania v takýchto objektoch je niekedy až pod prijateľným minimom.

karaván

Ak nehľadáte práve najväčší možný luxus, tak solídnu strednú cestu predstavuje mobilný dom Atlas Woodland GR43 http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3899-atlas-woodland-gr43/. Rozmery 9,7 x 3,0 m sú veľmi príjemné a dostačujúce aj pre malú rodinku. Vytápanie je zabezpečené príjemným plynovým krbom, ktorý dokáže zútulniť tento mobilný príbytok aj v zimných mesiacoch. Dokonca tento model obsahuje aj malú detskú izbu s dvoma posteľami, takže aj rodinka s dvoma deťmi využije takúto možnosť možno len prechodného bývania na krátky čas. Hygienické požiadavky plne zabezpečí malá kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a umývadlom.