Masáž vyhranená len pre mužov

Bratislava tantra Vám ponúka tie najúžasnejšie tantra masáže. Tu nájdete doslova raj na zemi a môžete si tu vychutnávať príjemné chvíle pod rukami krásnych tantra masérok. Náš personál je špeciálne školený v oblasti tantra masáží a preto verte, že sa Vám v našom tantra salóne dostane len toho najlepšieho. Vyberať si môžete z viacerých tantra programov.

krása tela

V samotnej podstate tantra programov je základ tantra masáž, no každá obsahuje niečo iné, čo Vám dokonale uľaví a vy tak 100% zrelaxujete ako ešte nikdy. Zvlášť odporúčaný tantra program výhradne len pre mužov, je masáž lingamu. Jedná sa o masáž lingamu Bratislavatantra.sk a teda prostaty priamo z vnútra. Mnohý muži majú z tohto druhu masáže na počiatku rôzne pocity, myšlienky, že táto masáž nie je vhodná alebo že je nedajbože bolestivá. Všetko sú to len predsudky a tu sa potvrdzuje pravidlo že,,opak je pravdou,,. Doprajte si masáž lingamu a zažite tie najpríjemnejšie chvíle. Lingam a teda prostata je v skutočnosti žľaza, ktorej nervové zakončenia sú extra citlivé na dotyky a preto je pri tejto masáži každý muž neuveriteľne príjemne sexuálne vydráždený na toľko, že si túto príjemnú,,procedúru,, bude chcieť opakovane užívať. Mnohý z tých, ktorý podstúpili tantra masáž lingamu ju pravidelne a opakovane radi absolvujú. Masáž lingamu má priaznivý vplyv na celkové správne fungovanie sexuálnych a teda najintímnejších partií muža, obzvlášť ak je podstupovaná pravidelne.

dráždivé chvíle

Pri tejto, ako v konečnom dôsledku pri všetkých tantra masážach je nutná 100% hygiena a preto Vám bude ponúknutý spoločný kúpeľ s masérkou, ktorá Vás dokonale uvoľní a naladí na tie najpríjemnejšie nasledujúce zážitky. Doprajte si to najlepšie čo Vám náš salón Bratislava tantra ponúka. Na bratislavatantra.sk si môžete v pokoji vybrať tantra masérku, ktorá Vám bude najviac vyhovovať a potom si už len vopred dohodnete termín Vašej návštevy v salóne. My sa postaráme o to, aby všetko v salóne bolo pre Vás nastavené tak, aby nič nenarušovalo Váš relax u nás. Tak doprajte si.