DACIA Dokker

Dacia Dokker zrejme asi nikdy nebude také auto, ktoré by ste si vybrali pre jeho moderný a nadčasový dizajn. Aj napriek tomu predbehol niektorých svojich konkurentov vo svojej typovej rade, ako napríklad Peugeot Partner, Citroen Berlingo alebo Ford Connect v počte predaných vozidiel.
 dacia sandero
Základné varianty:
–        Ľahký úžitkový voz Dacia Dokker Van.
–        Päťmiestne vyhotovenie Dacia Dokker MPV.
–        Sedemmiestne prevedenie Dacia Dokker Lodgy (ako rodinný model).
Prednosti vozidla:
–        Veľmi nízka cena, spolu s ďalšími prednosťami je veľkou výhodou pre tento voz.
–        Ide o veľmi praktický automobil s veľkým úžitkovým priestorom. V základnom prevedení ponúka Dacia Dokker objem úžitkového priestoru 800 litrov s v prípade potreby vie ponúknuť objem až 3000 litrov.
–        Ďalšou prednosťou vozidla je dostatok odkladacích priestorov. Napríklad možnosť odkladanie nad hlavou vodiča a spolujazdca sa veľmi osvedčilo. Ďalšie odkladacie priestory sú priamo na palubnej doske.
–        Milým a užitočným prekvapením je zabudovaný asistent rozjazdu do kopca, alebo systém stop / štart.
–        Už základná verzia je vybavená prednými svetlami do hmly, rádiom, CD a MP3 prehrávačom a Bluetooth handsfree.
–        Nechýbajú ani praktické, široké bočné posuvné dvere na pravej strane vozidla, vďaka ktorým ponúka Dacia Dokker jeden z najlepších prístupov do auta na trhu.
–        Za ​​poplatok cca. 350 Eur možno do vozidla prikúpiť manuálnu klimatizáciu.
Cena a záruka vozidla:
–        Päťmiestne vyhotovenie kúpite už od 8 600 Eur.
–        V cene vozidla je tiež záruka na tri roky alebo najazdených 100 000 km.
–        Pokiaľ vozidlo budete financovať cez Dacia Finance, je možné záruku predĺžiť až na päť rokov, pre maximálne 100 000 km.
 vůně v autě
Tento predstavený automobil ponúka naozaj veľa batožinového a úložného priestoru. Preto je veľmi vhodný pre početnejšie rodiny s deťmi, alebo pre podnikateľov, ktorý si vozia so sebou príručnú dielňu. Tiež cena je viac ako prijateľná. Ide teda o veľmi úzko zameraný automobil, ktorý v predajnosti trhá rekordy.