Internetový obchod MALL chce rozbehnúť vlastnú stream televíziu

Pojem MALL si spájame s anglickým označením nákupného centra, alebo možno skôr s internetovým online obchodom na štýl Amazon, ktorý je populárny napríklad v Čechách, ale aj na Slovensku. Ak nakupujete cez internet, pravdepodobne ste sa s e-shopom MALL zoznámili, nájdete tam takmer všetko. V tomto článku sa chcem však v prvom rade venovať informácií, že táto spoločnosť / doteraz známa predovšetkým  svojim online obchodom/ chce koncom roka spustiť trochu odlišný typ služieb, konkrétnejšie svoju vlastnú internetovú televíziu.

počítač

•         Projekt vyzerá dosť reálne, pretože k jeho účasti sa pripájajú mnohí zamestnanci, ktorí sa podieľali na tvorení stream seriálov. Okrem toho MALL ešte stále prijíma nových tvorcov a ľudí, ktorí by im vedeli s realizáciou v tomto novom odvetví pomôcť.

Zatiaľ píšem o reálnom pláne, no nová internetová televízia by mala byť spustená do prevádzky až koncom roka, vlastne ešte nie je jasný ani jej názov. Predbežne známe sú zatiaľ  aspoň žánre, ktoré by mali tvoriť jej obsah. Projekt sa chce zameriať na zábavné relácie, ale približne rovnakou mierou aj na populárno – náučné videá.

Asi nie je žiadnym tajomstvom, že televízia bude chcieť formou zábavných a zaujímavých seriálov prilákať verejnosť divákov, no zároveň aj potencionálnych kupcov v jednej osobe. Každopádne na to ide sympatickou formou, ktorá nám dopraje zábavu. Myslíte si, že bežné televízne stanice fungujú inak? Veď tam vidíme reklamu za reklamou. Dokonca si myslím, že online televízia bude v podsúvaní reklám o niečo tolerantnejšia, ale to sú čisto iba moje odhady.

student

Zatiaľ je známa iba informácia, že účelom televíze má byť príjemné prepojenie sveta zábavy so svetom nákupov.  Určitá reklama sa pravdepodobne zjaví, ale predovšetkým sa pracuje na tvorbe relácií a využití služby stream. Orientačne naznačím, že Mall Group zamestnali napríklad českých tvorcov seriálu Kancelária Blaník