Kabelka ako módny doplnok

Práve preto by ste mali mať vo svojom šatníku aj vhodnú kabelku, ktorá sa vám bude hodiť do mesta, k lekárovi do práce. Alebo aj nejakú väčšiu, kde dáte napríklad menší nákup ako pečivo. Jedna vám rozhodne stačiť nebude. Vždy záleží na príležitosti, ku ktorej ju budete potrebovať. Je to taká vaša malá vizitka.
dívky s kabelkami
4 zásadné druhy kabeliek pre každú ženu
1)     Crossbody kabelka
Tieto tašky sú dnes na vrchole popularity. Väčšinou majú strednú veľkosť, vďaka ktorej sa vám do nej zmestia všetky nevyhnutnosti. Nájdete tu formálne i neformálne druhy, ktoré sa hodia aj pre bežný všedný deň. Sú veľmi pohodlné na nosenie, stačí len prehodiť cez plece a vyraziť do ulíc. Samozrejme máte k dispozícii aj veľké množstvo variantov a farieb.

2)     Oversized kabelky
Už ich názov nám napovie, že sa jedná o väčšie tašky, ktoré nám poskytnú komfort napríklad pri cestovaní, pikniku a sú ako stvorené najmä pre mamičky. Väčšina z nich totiž nemá len svoje potrebné drobnosti, ale často im nechýbajú veci pre bábätko, ako je nejaká hračka, servítky alebo dojčenská fľaša. Využije je v podstate akákoľvek žena bez rozdielu veku. Opäť máte na výber z mnohých typov kabeliek. Ja osobne by som volila neutrálnu farbu, ktorá sa mi bude hodiť k akémukoľvek outfitu.
vyšívaná kabelka
3)     Lístok
Váš favorit pre všetky formálne udalosti, ktorý by nemal chýbať ani vám. Chystáte sa do divadla, na ples alebo snáď na svadbu? Potom je lístoček – kabelka do ruky, tou pravou kabelkou k vašim šatám. Bežná taška sem skutočne nepatrí. Počítajte s menším rozmerom, ale to je v poriadku. Táto kabelka je skutočne určená len pre to najnutnejšie, ako sú osobné doklady či kľúče s menšou hotovosťou. Príliš úložného priestoru tu nehľadajte.
mini kabelka
4)     Tote kabelky
Patria k najväčším kabelkám vôbec. Sú veľmi praktické. Hodia sa napríklad do školy, knižnice alebo aj na nákupy. Samozrejme ak sa nechystáte vykúpiť celý supermarket. Nie sú totiž bezodné Čo sa týka ceny, sú väčšinou najviac dostupné. Občas je potrebné si počkať na vhodnú akciu a chytiť si ju so zľavou na udičku.
Ak chcete ísť s módou, nesmejú tieto kúsky chýbať ani u vás doma.