Kto onedlho skončí v pôrodnici?

V dnešnom storočí sa bez informácií zo sveta či šoubiznizu nezaobídete. Chŕlia sa na vás z každej strany a pozitívnym či negatívnym správam sa jednoducho nedá uniknúť. Veľký boom v poslednej dobe zažíva Instagram. Okrem bežných užívateľov, táto sociálna sieť živý aj množstvo známych osobností. Práve tie zverejňujú veľkú časť zo svojho života a množstvo zaujímavosti čerpáme práve na ich profiloch. Práve tam často krát oznamujú aj novinky zo života, ako napríklad zásnuby či príchod nového potomka do rodiny. Práve očakávaním bábätka sa posledné mesiace pochválili viaceré známe tváre. Kto je plný očakávania?

bačkůrky.jpg
 
Jasmina Alagič                       Po turbulentnom rozchode Rytmusa s Darou Rolins, sa pošuškávalo, že dôvodom odlúčenia bola práve moderátorka poslednej série Superstar Jasmina Alagič. Neprešlo ani pár mesiac a pár oznámil spoločný vzťah. Odvtedy sú pod drobnohľadom reportérov a ich spoločný život je ostro sledovaný. Po krátkej dobe sa pochválili spoločným domom a chvíľu nato, bola oznámená aj svadba. Práve tá bola dôvodom tehotenstva, ktoré oznámili na Vianoce. Známe je už aj meno synček tejto prominentnej dvojice. Vyhralo meno Sanel, ktoré je pre Jasminin pôvod veľmi populárne. Už čoskoro tak príde na svet prvorodené bábätko týchto celebrít.      

dětské oblečení.jpg    
 
Tatiana Žideková        Jedna z najznámejších slovenských influenceriek, ktorá svoje súkromie netají a verejnosti ponúka náhľad na celý svoj život. So svojim priateľom oznámili tehotenstvo len pred pár mesiacmi, kedy sa už nedalo skrývať rastúce bruško. Dvojica prezradila zatiaľ iba pohlavie. Na svet onedlho príde dievčatko, ktoré má zatiaľ internetové pseudomeno Milada. Obidvaja netaja radosť z nového člena rodiny a každý deň verejnosť informujú o výbave a veciach, ktoré majú pre svoju princeznú pripravené. Táňa je obľúbená najmä medzi ženským pohlavím, vďaka užitočným radám z oblasti módy či cvičenia.