Ktoré topánky doma musíte mať?

Viete, ktoré kúsky by mala mať v šatníku každá žena? Každá z nás vie o dobre padnúcich džínsoch, bielej košeli, malých čiernych šatách a podobne. Ale viete aj o topánkach, ktoré by vo vašom šatníku jednoznačne nemali chýbať? Je ich hneď niekoľko a mali by ste na ne myslieť, pokiaľ chcete byť ženou, ktorá je pripravená skutočne na všetko. My sa spolu pozrieme na kúsky, ktoré by vaše nohy určite nemali oželieť.
růžové kecky

BIELE TENISKY

Biele tenisky sú niečím, čo si môžete obuť naozaj ku všetkému. Nezáleží na tom či si ich dáte k šatám, džínsom, alebo ku košeli. Všetko v kombinácii s bielymi teniskami vyzerá viac ako dobre, to si môžete byť istá. Najlepšie sú určite klasické conversky, ktoré sedia každej nohe a navyše sú ohromne pohodlné. Za nevýhodu sa síce dá považovať ich údržba, ktorá je jednoznačne trochu problematická, no nie je to nič, čo by nevyriešil prací prášok.

SANDÁLE

Hit sandál trvá a stále aj trvať bude. Hlavne v letnom období sú sandále niečím, čo ocení naozaj každý. Niet sa čomu čudovať, je to predsa niečo, čo v dnešnom svete dáva nohám istú slobodu, ktorú im neposkytuje vážne nič. Najlepšie na tom je, že opäť nezáleží na tom, k čomu si ich obujete. Hodia sa k šatám, hodia sa k nohaviciam, proste sú odpoveďou na všetko a vaša noha sa v nich potiť určite nebude.
sandále na podpatku

LODIČKY

Najlepšie čierne a aj neutrálne. To je niečo, ktoré mnohé ženy síce nenávidia, ale je to, ako sa hovorí, povinná jazda, takže také niečo v ňom určite mať musia. Hlavne preto, lebo sú určené na formálne príležitosti, kedy by ste si asi sandále alebo tenisky s veľkou pravdepodobnosťou nikdy nedali. Aj keď to musíte nejako prehryznúť, v konečnom dôsledku to nebude nič strašné, uvidíte.

Dôležité však je, aby vám každá jedna topánka, ktorú doma máte, dokonale sadla. Nie je nič horšie, ako mať na nohe niečo, čo bolí, tlačí a podobné nepríjemné veci. Vaše nohy si zaslúžia pohodlie.