Ktorého výrobcu uprednostníme?

•         Začnem tým najznámejším. Operačným systémom Windows. Tento systém využíva väčšina našej spoločnosti. Po celom svete a to od roku 1995. Pokiaľ zvolíme túto voľbu, máme istotu. Totižto veľká väčšina dostupného a potrebného softvéru je kompatibilná so systémom Windows. Naviac je jasné, že tento systém má pred sebou ešte dlhé roky komerčného úspechu.
internetová komunikace
Veď v každej známej predajni, v ktorej kúpime počítač, dostaneme automaticky aj systém Windows, čiže s ním aj produkty od Microsoftu. Microsoft Windows má totiž smluvy s výrobcami počítačov. Do každého počítača dá firma svoj softvér a za každý predaný počítač im ide pekné percento zisku. Firma Microsoft je snáď najprosperujúcejšia firma na svete. A Bill Gates, jej zakladateľ, vlastník a momentálne spolupracovník, je najbohatší človek na svete. V skratke, ak sa rozhodnete pre služby firmy Microsoft, máte istotu a to aj do budúcna.

•         Firma Apple prišla so službou iMac. Jedná sa o vizuálne krásny počítač. Jeho dizajn Vám určite bude sympatický. Monitor využíva ozaj najnovšie technológie. Dokáže využiť najnovšie možné rozlíšenie 4k! A firma Apple vyhlásila, že sa tento produkt bude ešte ďalej vyvíjať. Tak sa máme naozaj na čo tešiť. Už teraz to vyzerá super.

Obraz je tak dokonalý, že ak čítame text, vyzerá, akoby písmo bolo čerstvo vytlačené na nový papier. Tento produkt nám poskytuje procesor s výkonom až 4 GHz! Doteraz nevídaná sila. Firma Apple prišla s ozaj revolučným produktom. Produkt využíva operačný systém macOs, ktorý Vám poskytuje veľké množstvo potrebných, zábavných aj zaujímavých aplikácií. V skratke- ak túžite zažiť niečo nové a doteraz nepoznané, máte radi pekný dizajn a radi si vychutnávate čo najvyššie rozlíšenie, tento produkt je určite pre Vás!
lupa v ruce
•         Firma Linux je v porovnaní s vyššie spomínanými zrejme najmenej komerčná spoločnosť. A práve preto je systém Linux Ubuntu taký sympatický. Je to ozaj šikovný systém. Všetko, čo potrebujete máte k dispozícii jednoducho a rýchlo. Na to, že je táto firma najmenej komerčná, je obdivuhodné, akú popularitu si získava. Z roka na rok sa pre tento systém vyrába čoraz viac a viac softvéru. Pokiaľ rozumiete počítačom a chcete tieto sympatické služby podporiť, vyskúšajte túto možnosť.