Máte doma kúsky, ktoré nechcete vyhodiť?

Nie každý je zvyknutý na to, že sa má obliekať podľa určitých pravidiel či konvencií. Väčšinou si ľudia ani trochu neuvedomujú, že veci, ktoré na seba dávajú, majú aj nejaký zmysel a že si sami najlepšie vyberú, čo si chcú dať a čo si dať nechcú. Na druhej strane je však jasné, že niektoré veci musíte vyberať s rozumom a musí vám byť jasné, že všetko okolo vás má svoj vlastný význam a záleží na tom. Prečo už odmalička majú deti obľúbený kus oblečenia, ktorý nosia dovtedy, dokým sa celý nezoderie? Jasné, že to má svoj valstný význam a záleží na tom, ako sa k tomu postavíte. Určite vám je jasné, prečo to tak je a aj prečo sa musíte zamyslieť nad tým, ako s tým všetkým naložíte.

modelka
 
Ak sa nechcete zaoberať módou a cez to všetko máte pocit, že to ide mimo vás, asi by vám malo byť jasné aj to, že nie vždy sa to dá a nie vždy je to aj možné. Verte tomu, že aj keď by ste možno chceli zažiť niečo iné a začať sa zaoberať vecami, ktoré sú naozaj podstatné a ktoré vás sprevádzajú, nech idete kamkoľvek. Veď je to vlastne úplne jednoduché, nemáte ten pocit?

kabát
 
Je však len na vás, ktorý kúsok vo vašom šatníku budete vy sami pokladať za nadčasový a na ktorý sa začnete orientovať, ktorý pre vás bude znamenať tak veľa, že tomu ani vy sami nebudete veriť. Musíte si byť istý tým, že všetko, čo ste doteraz robili, malo byť presne tak, ako ste si to vysnívali. Ono to však predsa len nie je iba o tom, ako ste sa na veci pozerali v minulosti. Musíte si byť istý, čo chcete a aj to, prečo to chcete. A nejde len o to, že je to vo vyberaní si oblečenia, ale aj o rozhodnutiach v živote, ktoré niekedy zmenia všetko bez toho, aby ste si mysleli, že to robia. Je to o vás. A opakujte si to, keď budete pochybovať. Vždy to bude len o vás a ak si myslíte, že to je hlúposť, mýlite sa. Nakoniec budete vždy so všetkým spokojný.