Perfektné vlastnosti hliníka ocení každá stavba

Stavby, ktoré dnes vyrastajú, spĺňajú tie najprísnejšie kritériá čo sa týka moderného dizajnu, bezpečnosti, odolnosti, životnosti a ich údržba spočíva iba v udržiavaní čistoty. Mnoho budov je navrhovaných s konštrukciami z hliníka, z neho sú okná, dvere či dokonca celé systémy. Ide o materiál, ktorý ponúka nekonečné množstvo dizajnových nápadov a riešení.

architecture-1048092_1920

Na trhu pôsobí mnoho firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou hliníkových konštrukcií. Medzi ne patrí LM-mont, ktorá začala s činnosťou už v roku 2008. Ide o dynamickú spoločnosť so skúsenosťami v oblasti výroby a tiež realizácie sklenených a hliníkových konštrukcií. Každá realizácia tejto spoločnosti nesie znaky vysokej kvality použitých materiálov spolu s inovatívnymi riešeniami, ktoré hlinikove okna ponúkajú svojim zákazníkom, ale aj projektantom či architektom. Neustále inovovania a zlepšovania výrobných procesov a technológií sa prejavujú v kvalite realizovaných stavieb, ktoré sa zaradili medzi najkvalitnejšie na svete. Pracujú tam technici, ktorí sú schopní poskytnúť kompletný servis počnúc poradenstvom, vypracovaním projektovej dokumentácie až po zrealizovanie diela.

okno 2

Spoločnosť vyrába konštrukcie z hliníka, pretože je to materiál, ktorý má výborné vlastnosti či už z hľadiska dizajnového využitia, type použitia alebo životnosti. To znamená, že veľkosť vyrábaných konštrukcií nie je takmer vôbec limitovaná. Okná a dvere sa v súčasnosti navrhujú aj nadrozmerné, čo pre tento hliníkový systém nie je žiadny problém. Zvládne dokonca aj ťažké trojsklo, rôzne dizajny či povrchové úpravy nie sú preň prekážkou, práve naopak. Sú dostupné v mnohých štýloch a úpravách povrchu, aby boli zladené s exteriérom či interiérom budovy.  Súčasťou je odolnosť proti vlámaniu, tepelná izolácia, požiarna odolnosť či dymotesnosť. Všetky tieto výrobky si môžete vybrať z produkcie buď spoločnosti SCHUCO alebo ALUPROF. Konštrukcie od niektorej z týchto značiek vás nesklamú, ale potvrdia najvyššie parametre kvality.