Príchod Forda Rangera je blízko

To spôsobuje, že na Detroitovej dlažbe je vidieť dlhý štartovný štít Ford, ktorý je viditeľný čitateľom, dlho očakávaným kurzom pre Ford na trhu, kde sa často odpovedajú na nové prezentácie. Uvedomte si, že ide o súčasnú generáciu Ranger, ktorá sa viac používa na porovnávacie testovanie s Fordom 2019 Ranger a Bronco.

auto
 
Napriek tomu, že Ranger už nejaký čas odišiel, opúšťa v roku 2011 po 30 rokoch a 7 miliónov nákladných vozidiel, ktoré boli vyrobené v rámci prepravy na väčšie nákladné vozidlá Ford F-150 a Chevrolet Silverado ako vstupná úroveň, nový Ranger bol vyrobený pre mnoho zahraničných trhov od roku 2011. Navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Ford of Australia a kódovým označením T6, Ranger a jeho dvojčatá Mazda BT-50 majú ponuku jedno- a dvojitých kabín, aj s úspornými plynovými a dieselovými motormi , Celkom nové SUV boli dobré ponuky s modelom Ford Everest, ktorý sa začal v roku 2013 v Ázii a Austrálii na iných trhoch.
 
Očakávame, že varianty SUV budú označené ako Bronco pre trh v USA
Ford však nevypustil Ranger z USA a Kanady, hoci vedúci predstavitelia spoločnosti na začiatku roka potvrdili, že budúci model Ranger bude mať svoj návrat ako modelový rok 2019 aj variant SUV, ktorý očakávame ako Bronco pre americký trh.
 
Stále ešte čakáme, či Bronco bude rebadovanou verziou aktualizovaného a upraveného Everestu, alebo či sa od návrhu Everestu odkloní trochu viac. Auto špióni už zaznamenali niečo, čo vyzerá ako test Bronco v štátoch spolu s ďalším Rangerom, ale detaily o novom Broncu sú v súčasnosti vzácne. Čo sa týka Strážcu, možno by sme to mohli vidieť už na autosalóne v Detroite v roku 2018. Táto časová osa dobre zapadá do tempa špiónskych fotografií, ktoré vyšli z Dearbornu.

nákladní auto
 
Ford Ranger je typový štítok, ktorý bol použitý na troch rôznych modelových radoch vozidiel predávaných Fordom. Pôvodne používaný od roku 1958 do roku 1960 krátkodobou divíziou Edsel na základnej výbave modelovej rady Edsel Ranger, bol názov prijatý medzi rokmi 1965 a 1981 na rôznych verziách modelu Ford F-Series ako ozdobný balík a voliteľný balík.