Rgb led pásy pre farebný život

Nie je dosť veselo na to, aby nebolo ešte veselšie. Ak si môžete spríjemniť prostredie, tak nie je dôvod to nespraviť. Budete sa diviť ako málo stačí k tomu, aby ste mali moderný, praktický a ešte aj estetický interiér.

Často sa stáva, že Vám klasické osvetlenie nerobí dobre. Je to tým, že práve chcete odpočívať, pozerať na dobrý film alebo si prečítať knižku a svieti na Vás ostré biele svetlo. Pre chvíle oddychu sa hodí skôr niečo o mnoho príjemnejšie. A práve tu nastupujú ako záchrana rgb led pásy.

paprsek

Ich princíp spočíva v diódach, ktoré nie sú klasické, ale farebné. Rgb znamená red, green, blue, teda v preklade červená, zelená a modrá. Presne v týchto odtieňoch môžete získať osvetlenie, ktoré dokáže veľmi spríjemniť večer.
Ich využitie je všestranné. Najčastejšie sú viditeľné v kúpeľniach, obývačkách, ale i v spálňach a detských izbách. Môžete ich použiť priamo na nábytok alebo ako doplnkové osvetlenie.

Nájdu miesto všade

Vďaka praktickej inštalácii ich dostanete aj do kútov, ktoré pre klasické osvetlenie nie sú dostupné. Je to hlavne tým, že niektoré do detailu vypracované rgb led pásy majú spojky, ktoré sa dajú v prípade potreby ohnúť.

Väčšina rgb led pásov je dodávaná s diaľkovým ovládaním. To umožňuje zmenu farieb, stmievanie, rozsvietenie i zhasnutie bez toho, aby ste vstali z postele, gauča, či dokonca z vane.

Ak si chcete navodiť v domácnosti príjemnú atmosféru, tak s týmto spôsobom rozhodne neprehráte.

duha
Práve vďaka skvelému estetickému a relaxačnému dojmu sú využívané aj v reštauráciách, baroch, hoteloch, či masážnych salónoch. Správne osvetlené prostredie vyhľadáva viac návštevníkov. Nerušene si vypijú svoj šálok kávy, doprajú zákusok alebo pohár vína a porozprávajú sa so svojimi priateľmi a blízkymi.
Svetlo má niekedy rovnaké účinky ako príjemná hudba.