4 dizajnové prvky na váš balkón

Chcete balkón, ktorý vám budú závidieť všetci http://www.vsetcinaplaz.sk/vyhladavanie-zajazdov/14-letna-dovolenka naokolo? V tom prípade nezabudnite na dizajnové prvky, ktoré dnes naozaj letia. Pozrieme sa na štyri z nich, ktoré zdokonalia aj váš balkón. Svetlá budova s veľkými presklenými dverami, oknami a balkónmi s tmavým zábradlím.jpg

  1. Zábradlie

Zábradlie? Naozaj môžete obyčajným zábradlím svoj balkón pretvoriť na moderný priestor? Áno, aj keď nie úplne obyčajným. Tak napríklad také zábradlie na balkón zo skla, je absolútnym hitom. Určite budete súhlasiť s tým, že sklo patrí k materiálom, ktorú sú skutočne nadčasové, takže takéto zábradlie bude v móde aj o desať či pätnásť rokov. Ak sa vám nepozdáva práve sklo, môžete siahnuť po iných – dobre vyzerajúcich materiáloch, ako je napríklad hliník, nehrdzavejúca oceľ. Možno premýšľate aj nad drevom, no to v súčasnosti, konkrétne, na balkónoch až tak neletí.

  1. Rastliny

Eko, bio a iné veci, ktoré pomáhajú životnému prostrediu alebo ho minimálne neničia, sú dnes IN. Platí to aj v prípade balkónov. Zabudnite však na klasické muškáty. V móde je napríklad brečtan, ktorý môžete nechať ťahať sa po stenách či po zábradlí. V kurze sú aj úžitkové rastliny, teda napríklad paradajky, papriky a iné menšie plodiny, ktoré vám porastú aj v kvetináčoch. So zeleňou určite nešetrite.

  1. Pohodlie

Áno, aj pohodlie je IN. Zabudnite na klasické plastové stoličky a malá stolík medzi nimi. Na balkóne si môžete vytvoriť omnoho príjemnejšie prostredie na posedenie. Výborné sú menšie gauče alebo pohodlné väčšie kreslo, pokojne aj hojdacie. Ak vám to možnosti vášho balkónu dovoľujú, tak môžete použiť aj závesné kreslá alebo hojdaciu sieť. Nič nepokazíte ani populárnymi tulivákmi.
Drevená lavica s farebnými vankúšmi a dekami.jpg

  1. Niečo navyše

Okrem vecí, ktoré si môžete kúpiť a zaplatiť, sú v móde aj veci, ktoré pochádzajú priamo od vás. Inak povedané, hovoríme o kreativite. Čokoľvek, čo bude na vašom balkóne iné, ako inde, je len plusom a zároveň IN.