5 trikov pre dokonalý zimný look

Vďaka bohu za nápady popredných módnych návrhárov, ktorí dokážu urobiť krásku z každej z nás. Nemusíme predsa nosiť neforemné svetre a niekoľko vrstiev oblečenia. Všetko sa dá skĺbiť jednoducho a štýlovo, aby sa za vami každý muž rád otočil.
1.Pánske klobúky
Obzvlášť v zime ženám naozaj veľmi pristanú. Ak máte aj krásne bohaté dlhé vlasy, môže to byť tip práve pre Vás. Ale vypadajú krásne samozrejme aj na dievčatách s krátkymi vlasmi. Budete mať šmrnc a každý ocení váš skvelý vkus.
elegance v černém
2.Tmavý odtieň rúžu
Všetci obdivujú najmä Francúzky. Nepoužívajú príliš rušivého a výrazného make upu a pritom sú na zahryznutie. Stačia len výrazné riasy a rúž, ktorá osvieži a zvýrazní ich krásny úsmev. Tmavý odtieň rúžu funguje najlepšie na jeseň a v zime ako kontrast farieb vonku. V zime budete zase vyzerať ako snehulienka. Najlepšie funguje kombinácia vínovej a čučoriedkovej s béžovou a krémovo hnedou. Dva protiklady, ktoré sa nádherne dopĺňajú.

3.Vlnité vlasy
Čo sa týka účesu, s vlnitými vlasmi budete ako kráľovná. Je to veľmi jednoduchý ale pritom efektný účes, na ktorý vám stačí kulma a lak na vlasy. Lokny môžu byť malinké alebo aj veľké, ktoré by mali voľne splývať na ramená.
      4.Dymové tiene
Niekedy môžete oživiť svoju tvár pomocou dymového líčenia, ktoré sa hodia na večer, keď sa chystáte von na večierok alebo napríklad aj na Silvestra. Pristane takmer každej žene a rozhodne s nimi zaujmete. Ak si nie ste istá, či ho zvládnete sama, na internete nájdete množstvo videí, ktorá vás povedú krok za krokom. Ak sa často nelíčite, bude zmena veľmi viditeľná.
foukání sněhu
5.Zimné čelenky
Všetky to poznáme, vonku je naozaj veľká zima a najradšej by sme sa zabalili od hlavy až po päty. Ale čiapka nám môže zničiť účes, s ktorým sme sa toľko nadreli, preto môžeme vyskúšať čelenky, ktoré zahrejú naše ušká a navyše sú teraz trendy. Hlavne v zahraničí veľa letia.
Nech už zvolíme akýkoľvek kúsok z našej garderóby, mali by sme hlavne myslieť na to, aby sme sa cítili príjemne a páčili sa hlavne samy sebe.