Je nespočetne veľa ďalších stránok

Obrovské množstvo webových stránok z celého sveta máme na dosah, pokiaľ začneme písať adresu začiatočným www. Tieto tri písmenká nás spoja so všetkými stránkami, aké len existujú. Tento spôsob komunikácie a prepojenia z celým svetom na takomto jednoduchom a pohodlnom systéme je jednoducho super. Pokusy o prepojenie sietí sa už v minulosti uskutočnili a boli úspešné, avšak vôbec, ani zďaleka to nebolo takto komfortné a jednoduché. Pri prvých pokusoch však spojenie nebolo určené pre bežných občanov. Tí si internet obľúbili a začali ho používať až vďaka tomuto systému www.

zeměkoule

Táto cesta, ktorá vôbec nie je zložitá zapôsobila dnes už skoro na každú domácnosť po celom svete. Ľudia, ktorí www služby nevyužívajú sú ozaj menšina. V takých osemdesiatich rokoch bola taká menšina uživatelia, ktorí tieto služby využívali. Boli označovaní za podivínov bez života. Dnes je to však presne naopak. Kto nevyužíva tieto služby, zostáva v niektorých veciach a niekedy podstatných veciach obmedzený. Napríklad sa hovorí, že ak sa niekto nadobro odhlási z facebooku, stratí priateľov i v reálnom živote. Taktiež zohnať si prácu bez pomoci internetu je niekedy nereálne.

informace

•        Pretože také veci ako nezáväzný chat, pozvánky na udalosť, informácie o podujatiach, nové informácie o našich priateľoch sa dnes zisťujú a potvrdzujú cez facebook, taktiež denná komunikácia sa už odohráva hlavne pomocou tejto stránky, takže ak sa nadobro odhlásime, piatelia to chtiac- nechtiac zoberú ako náš nezáujem o ich osobu a pozvánky. V podvedomí to takto zoberú, i keď to navonok nedajú najavo. Viem, mám to odskúšané.

sítě

•        Ak zháňame prácu, bez internetu sa toho veľa dnes už nedozvieme a ak aj áno, potencionálny zamestnávateľ nám povie, aby sme mu e- mailom zaslali životopis. Dokonca aj na úradoch práce poskytujú webovú stránku, na ktorú sa musíte prihlásiť a každý mesiac vás kontrolujú, koľkokrát ste sa prihlásili a hľadali si zamestnanie. Takže služby www potrebuje už aj nemajetný a nezamestnaný.