Krupobitie, vandal…Nemajte obavy, preliačina na aute sa dá opraviť.

Každý milovník áut si na to,,svoje,, potrpí. Auto luxusné, športové, terénne no aj tie bežné. Každý majiteľ auta si to,,svoje,, chráni a opatruje. No niekedy sa stanú v živote situácie, ktoré veľmi nepotešia. Či už nesprávne parkovanie, vandalizmus alebo krupobitie. Stať sa môže skutočne čokoľvek. A vy si môžete nájsť na tom svojom nepekné stopy v podobe rôznych preliačin. To nepoteší žiadneho milovníka áut. S týmto Vám ale vieme pomôcť.

auto ako nové

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá opravou preliačin na aute. Poskytneme Vám profesionálny prístup a kvalitne odvedenú prácu. Máme za sebou už tisíce spokojných zákazníkov v celej Európe. Vaše vozidlo bude vďaka nám opäť vyzerať ako nové. Pri oprave používame inovatívnu metódu PDR s ktorej pomocou dokážeme opraviť poškodenie na aute bez nutnosti lakovania, čím chránime životné prostredie. Cieľom PDR techniky je vytlačiť stlačený plech smerom von, čiže späť do pôvodného stavu. Pokiaľ nie je farba popraskaná alebo odštiepená je možné túto techniku aplikovať na Vašich preliačinách. Nemusíte sa obávať ceny.

auto lesk

Je len zlomkom toho, koľko by Vám vyrubili v bežnom autoservise. Taktiež sa nemusíte obávať ani časovej náročnosti. Pomocou spomínanej techniky Vaše auto bude za krátky čas opäť ako nové. Určite Vás takáto možnosť opravy preliačin zaujala a teraz sa pýtate, koľko to môže stáť? Cena opravy závisí od celkového rozsahu poškodenia, od množstva a veľkosti preliačin. Je nutné prehliadku takéhoto vozidla vykonať naším technikom osobne, aby videl daný rozsah poškodenia. Na našej stránke si môžete zbežne pozrieť rozsah opráv preliačin, čo Vám pomôže vidieť preliačinu pred a po oprave aj s popísanou cenou. Nemajte obavy, u nás sa postaráme o Vaše auto tak, akoby ku žiadnemu poškodeniu nikdy ani nedošlo. Individuálny a profesionálny prístup k zákazníkovi je u nás na prvom mieste.