Módne kroky vedľa

Je však pravdou, že nie každý módny výstrelok sa zapíše to dejín najlepších outfitov. Veľmi často to býva naozajstný prešľap, ktorý bude už navždy zaznamenaný v módnych katastrofách. Aj keď existujú ženy, ktoré dokážu vykúzliť aj zo zdanlivo nekombinovateľných vecí hotovú krásu, väčšinou sa takéto experimentovanie končí len hrôzou. Viete, čo je to najhoršie, čo môžete pri obliekaní spraviť?

gang
 
NESNAŽTE SA KOMBINOVAŤ NESKOMBINOVATEĽNÉ
Áno, v dnešnej dobe je moderné dávať dokopy dva vzory. Napríklad pásiky a bodky. Ale nie každý vzor spolu vzájomne ladí a nie každý vyzerá tak dobre, že by ste sa ním mohli kedykoľvek a kdekoľvek pochváliť. Nesnažte sa všetko spájať dokopy len preto, aby ste boli originálna. Väčšinou to naozaj nefunguje.
 
NENOSTE LEGÍNY MIESTO NOHAVÍC
Niečo, čo niektoré ženy ešte doteraz nepochopili je to, že legíny jednoducho nie sú nohavice. Ak sa cítite príjemne, keď vám v podstate každý môže vidieť váš zadok, je to v poriadku. Ale uvedomte si to, že aj keď sa necítite nepríjemne vy, vaše okolie sa tak určite cíti. Ak chcete silou mocou nosiť legíny, noste ich k predĺženým svetrom alebo tričkám, ktoré zakryjú to, čo má byť zakryté.
 
NELAĎTE VŠETKO DO JEDNEJ FARBY
Áno, je pekné, keď máte všetko v jednom tóne. Ale keď to preženiete, môže sa stať, že budete pôsobiť naozaj veľmi smiešne. Žiadna žena nechce byť smiešna svojmu okoliu, tak sa nesnažte všetko ladiť len do jednej farby. Oživte to niečím originálnym, s čím budete spokojná. Nemusí to byť nič krikľavé, stačí, že to bude iné.

moda
 
NEVEŠAJTE NA SEBA VEĽA DOPLNKOV
Nechcete predsa vyzerať ako chodiaca reklama na bižutériu. Ak sa chcete lesknúť, radšej si oblečte tričko s flitrami. Ale nosiť enormné množstvo náhrdelníkov, náramkov, prsteňov a k tomu si ešte dať do uší visiace naušnice? Pomoc. Pamätajte na to, že menej je vždy viac a platí to naozaj vo všetkom.