Tipy a triky v novom módnom obliekaní

U máte dosť toho ako stále prichádzajú nové trendy v obliekaní ? Čo takto si urobiť svoju vlastnú ? Vyskúšajte tipy a triky ktoré určite stojia za vyskúšanie .
 
koišle
 
·         Ak radi nosíte košele , určite si vyberáte aj podal toho akú má farbu , a ako je šitá. Či tak vyberať košeľu podľa toho aký má golier. Vyberajte si bolieť podľa toho akú máte tvár. Ak máte gumalatu , vyberte si golier ktorý má ukončený špic. Je to hlavne s toho dôvodu aby Vám košela sekla aj do tvár a vďaka nej môžete vyzerať naozaj dobre.
 
Pri košeli ešte ostaneme. Košeľu by ste si vyberať aj podľa toho aký má rukáv. Rukav by mal byť dlhý na dĺžku zápästia. Ak však Vám nepasuje , je Vám košela mala a pravdepodobne by ste mali zmeniť veľkosť.
 
·         Pri nosení kabatu je problém s gombíkmi. Hlavne v tedy keď rozmýšľate ktorý gombík si máte nechať zapnutý . Zvyčajne sa zapínajú gombíky v strede a ostatné by mali byť rozopnute.
 
Pri topánkach je jasné že by sme nemali nosit obuv v ktorej by nás boleli nohi. Ak teda chceme aby sme predišli bolesti nôh musíme si vyberať také topánky v ktorých sa cítime dobre. Najčastejšie sú to tenisky a topánky v ktorých sa materiáli vďaka ktorým nás nohi bolieť nebudú.

boty
 
·         Spomínali sme tenisky. Dnes ich máme niekoľko druhov a značiek , ale aby nám dlho vydržali musíme sa o nich vzorne starať. Špeciálni sprej ktorý zakúpite všetkých značkových obchodoch s teniskami je určený na všetky povrchy a materiáli vďaka ktorému sa materiál nepoškodí a ostatné v takom tváre ako bol vyrobený.
 
Módny opasok , prečo nie ? Vďaka tomuto opasku budete vyzerať naozaj skvelo , a dodá vášmu oblečeniu šmrnc. Môžete využiť kombináciu červenej , čiernej alebo bielej . Najčastejšie opasky ktorý zvýrazni vaše oblečenie.
 
sako

Máte už roztahaný sveter ? Roztahaný je preto z lebo sa zvykne pribukladani na vešiak rozahovat a preto vyzerá ako vreco na zemiaky. Správne uloženie do šatníka mu pomôže aby ostal v takom tváre akom má byť.