Neopakovateľná exotika

Exotika znamená okrem iného nádherne priezračné more, neokukané pláže, biely piesok a spoznanie krajiny, kde sa ľudia len tak bežne na dovolenku nedostanú. Je pravda, že možno budete musieť siahnuť hlbšie do peňaženky, ale povedzte, nestojí to za to? Tu máte zopár tipov na tú pravú, nefalšovanú exotiku ako sa patrí.
 
MEXIKO
Sombréra, typická tanečná hudba a celú cestu pospevovanie pesničky Všichni jsou už v Mexiku. Neznie to perfektne? Okrem toho, určite oceníte aj jedlo, ktoré chutí úplne inak, ako tradičné mexické jedlo, ktoré môžete dostať u nás.
 Chilské sochy
KUBA
Ak ste videli Hriešny tanec Havanské noci, určite ste aspoň raz zatúžili vidieť kubánske tance a možno skúsiť klasický rum a cigary. Kuba, ktorá má akúsi zvláštnu atmosféru a vášeň je určite jedna z krajín, ktoré sa oplatí navštíviť.
 
INDIA
Je potrebné sa síce pripraviť na obrovský záplav komárov, no mentalita miestnych ľudí nenechá nikoho chladným. Nikam sa neponáhľajú, sú stále usmiati a veselí a okrem iného sú ochotní vám pomôcť naozaj so všetkým. No určite by si hlavne dámy mali dať pozor na to, čo si na seba oblečú. Inak sa možno vystavia dosť nepríjemným a odsudzovačným pohľadom okolia.
 voda na listu
DUBAJ
Aj keď sa v dnešnej dobe už pomaly môže stať, že Dubaj prestane byť exotickou krajinou, keďže tam chodí čoraz viac a viac ľudí, stále je to jedno z miest, ktoré sa určite oplatí navštíviť. Keď už nie kvôli kúpaniu sa v mori, tak určite kvôli mrakodrapom a iným vymoženostiam, ktoré Dubaj ponúka.
 pelikán u vody
THAJSKO
Nádherné, priam neopísateľné pláže, ktoré sú povestné bielym pieskom a rybičkami, ktoré sa vám neustále pletú okolo nôh. Každý, kto raz navštívil túto krajinu, nešiel si ju vynachváliť. Budete patriť medzi nich?
 
Dúfame, že sme vás inšpirovali k tomu, aby ste aspoň popremýšľali nad navštívením niektorej z týchto neobvyklých a zároveň neobyčajných krajín. Určite neoľutujete a získate veľké množstvo fotografií a zážitkov, na ktoré budete môcť ešte veľmi dlho spomínať.