Oplatí sa za kúpa robotického vysávača?

Robotické vysávače šetria náš čas – nenahraditeľnú a vzácnu časť každého života. Odstraňovaniu prachu z podlahy v domácnostiach a inde sa nevyhnete. S pomocou týchto technických, robotických zázrakov sa to dá vyriešiť pohodlne, bez najmenšej námahy a bez straty času. Nechajte vysávač robiť, to na čo je určený a užívajte si život namiesto pobehovania s vysávačom. Získajte čas navyše. Čas pre rodinu, oddych alebo záľuby. Tieto mechanické mašinky vám bez reptania upracú čo bude treba a navyše pomocou UV lampy zničia baktérie aby prostredie, v ktorom žijete bolo nielen čisté, ale aj zdravé.
bílý robot vysavač
·         Prínos robotického vysávača
Hybridné robotické vysávače vysajú prach z podlahy a dokonca ju dokážu aj utrieť.

Nádržka s vodou a veľký mop zabezpečia, že na podlahe neostane prilepený žiadny prach. Podľa náročnosti a požiadaviek zákazníka je možné (napr. aj na internete) vybrať si model, ktorého funkcie najviac zodpovedajú vašim predstavám.

·         Skvelý pomocník
Robotický vysávač sa stal ďalším nenahraditeľným pomocníkom v domácnosti. Je tak tomu predovšetkým z toho dôvodu, lebo šetrí vzácny voľný čas. Jednoducho môžete odísť do práce, na kávu s kamarátkami, prípadne hrať sa s deťmi na ihrisku a keď sa vrátite domov, miestnosti už budú povysávané.
robot vysavač
·         Zvieracie chlpy
Poznáte to. –  psie chlpy, vlasy a iné nečistoty. Tieto vysávače zvládnu aj takúto výzvu. Dôležitý je ich sací výkon, robustnosť, jednoduché ovládanie, čistenie, tichý chod a životnosť batérie.

Ak ste sa niekedy pozastavil nad tým, ako prejde vysávač z miestnosti do miestnosti, pokiaľ mu v tom bude prekážať prah vo dverách, odpovieme vám. Neprekážajú mu malé prahy. Ak prah nie je priveľmi vysoký, bez problému cezeň prejde na druhú stranu.
Niektoré robotické vysávače majú tvar štvorca a tak dokážu čistiť aj rohy.
 Tie značkové si dokážu aj zmapovať vaše miestnosti.

·         Výkon a dĺžka prevádzky
Značka ide ruka v ruke s cenou pravdaže, ale stojí to za to. Niekoľkonásobne vyšší sací efekt a iné výkony, ktoré sú lepšie než výkony niektorých vysávačov na trhu. V prevádzke vydržia kvalitné robotické vysávače až 160 minút. Iné 120 min. Ak spoliehate na kvalitu, riaďte sa nemeckými testami.

Robotické vysávače vedia vysávať prach, chlpy z kobercov, vlasy, plávajúcu podlahu, dlaždice, linoleum… Niektoré roboty majú extrémne vysoký sací výkon, ktorý urobí hneď dve činnosti naraz. Povysáva a zároveň umyje (mokré vytieranie podlahy s vysúšaním). Vysaje dokonale všetku špinu a nečistoty a potom vytrie hladkú podlahu.

Na drevenú alebo laminátovú podlahu, je najlepším pomocníkom robotický vysávač. Okamžité vysušenie mokrej podlahy zabráni nadmernému premočeniu povrchu, ktoré dreveným a laminátovým podlahám toľko neprospieva. Nemusíte už čakať, kým podlaha vyschne. Pomocník už všetko zariadil za vás.