Už ste vyhľadali tieto služby?

Jedná sa o výber služieb, ktorých je ešte relatívne málo, no dajú sa nájsť. Nie som si istý, či konkrétne aj na Slovensku, no za morom sa služby, ktoré opíšem, už poskytujú. No i tak v malom množstve. Práve toto by mohol využiť človek, ktorý chce začať podnikať so svojim nápadom, no zatiaľ nemá presný smer. Služieb, ktoré opíšem je nedostatok, takže konkurencie sa báť nemusíte.
maso na žampionech
Čerstvé  jedlo z reštaurácie, rovno k nám do práce
Táto forma obedov sa už na niektorých pracoviskách začala praktizovať. Skrátka ide o to, že Vaša firma podá objednávku najbližšej reštaurácii v okolí. Majiteľ reštaurácie bude rád, že mu prišla objednávka na veľa obedov a v takom prípade dá určite i zľavu. Takže zamestnanci sa môžu najesť originál čerstvého jedla priamo z reštaurácie, ktoré kuriér prinesie len za pár minút. Určite si pochutíme viac, ako na jedle z bufetov a automatov, kde minieme 3 eurá za malú bagetu a malinovku. Takto si môžeme dopriať v podobnej cene hlavné menu z reštaurácie.
opuštěná továrna
Odstraňovanie graffiti zo stien na budovách
Všimli ste si, že  budovy vo Vašom okolí sú čoraz viac posprejované nevkusnými, bezduchými a hlúpymi nápismi, ktoré písal niekto bez talentu a základu gramatiky?  Alebo o čo horšie- postihlo to i Vašu stenu a budovu? V takom prípade sa dá vyhľadať servis, ktoré sa špecializuje na odstraňovanie týchto nápisov.
Čo s plienkami?
Existujú poskytovatelia služieb, ktorý prídu vyzdvihnúť tento špinavý " náklad " a na počkanie privezú ten istý, vypratý, v čistejšej a sympatickejšej podobe. Na nás už ostáva len omotať čistú plienku na bábo.
roztomilý pes
Pes- najlepší priateľ človeka
Máte svojho obľúbeného najlepšieho priateľa so štyrmi nohami? A ste sami, kto sa oňho stará? V častých prípadoch to býva dosť obmedzujúce a v niektorých prípadoch dokonca ľudia odmietnu chodiť do práce. No je tu riešenie v podobe služby Pet-  sitting, čiže niečo také ako varovanie malých detí, no v tomto prípade sa jedná o starostlivosť o psov, či iné zvieratá, ktoré potrebujú starostlivosť.