Znepokojivé informácie

Možno ste si už všimli i Vy, že Yotube sa zapĺňa príspevkami, ktorých obsah sa dotýka webových stránok či záznamov, ktoré by sme údajne nemali vyhľadávať, lebo slabšie povahy by nemuseli zniesť čo zbadajú, alebo čo sa na stránke dočítajú. Populárnymi sa stávajú príspevky na Youtube, s názvami ako 10 Creepy Wikipedia pages. Obsah videí nám umožňuje nahliadnuť do článkov na stránke Wikipedia, ktoré majú byť tajomné či odporné alebo desivé. Skrátka nejedná sa zrovna o pozitívne ladené príspevky.
strašidelná panenka
No vidíte, aj napriek tomu však ľudí priťahuje to tajomno a hlavne zvedavosť, takisto aj mňa. Web je plný príspevkov a to od veľkého množstva prispievateľov v podstate z celého sveta a informácie sú také isté. Skrátka o ľudských činoch a veciach, ktoré nás obklopujú. Takže nemôžu byť všetky príspevky len pozitívne či humorné. Je tu veľká pravdepodobnosť že nájdeme i niečo, čo nás nemilo prekvapí. V článku Vám načrtnem iba pár tém zo stránky Wikipedia, ktoré ukrývajú tieto pocity zvedavosti i následného šoku.
vznášející se žen
Flatwoods Monster
Článok pojednáva o skutočnom príbehu, kedy 12. septembra 1952 v lese pri Baxton Country skupina chlapcov videla akési monštrum ktoré nachíľu priletelo do tohto lesa. Keď sa priblížili bližšie, jeho postava dosahovala vraj výšky okolo 2 metrov, pričom sa na nich pozrela. Po pohľade chlapci začali neprestajne vracať a bolela ich hlava. V článku je priložený aj znepokojivý obrázok, ako údajne tvár tejto "bytosti" vyzerá.
tmavé schody
List of people, who disappeared mysteriously
Ide o skutočne dlhý zoznam ľudí, ktorí jednoducho zmizli. Nikto nevie kam, nikto nevie, čo sa im vlastne skutočne stalo a kde sa nachádzali alebo možno ešte nachádzajú. List je znepokojivo dlhý a obsahuje každý rok, od 1. storočia. Navyše aj príčiny, akým spôsobom títo ľudia zmizli a kedy ich bolo vidieť naposledy.