Ako dosiahnuť krásny krb

Krb je naobľúbenejší priestor na zdieľanie času s vašou rodinou a vašimi blízkymi. Keď však použijete obklad na krb zo žuly alebo mramoru, je to priam čarovné až magické miesto. Nie veľa situácií sa dá porovnať s trávením času pred nádherným krbom v obývacej izbe s vašou milou  rodinou a priateľmi! To platí najmä počas týždňa Vianoc a Nového roka a akýchkoľvek iných sychravých a studených večerov. Tieto chvíle budete milovať už navždy, pretože budú trvať celý život a ostanú navždy vo vašom srdci! V obývacej miestnosti ani nemusíte mať televízor, ako je to vo väčšine domácností, úplne vám postačí mať krásny krb, ktorý bude vždy stredobodom pozornosti vašich návštev.
Krb s kamenným obkladom môže do vášho domova pridať úplne novú dimenziu a hodnotu vášho bývania. Ale hovoríme o tom, ako možno dosiahnuť najlepšie výsledky, takže vynikajúci a pekný kamenný obklad na krb bude naozaj vítaným prírastkom.

fireplace-558985_640

Dáva teplý a útulný vzhľad a premení váš dom na krásny dom, na ktorý nezabudne ani jedna vaša návšteva.
Kamenný obklad na krb https://www.goraslovakia.sk/produkty/krby-a-obklady-krbov už nie je vyhlásením tradičného a konzervatívneho štýlu, ale stal sa súčasťou futuristických a moderných tematických obývacích izieb. Je to nielen úžasné v interiéri obývacej izby, ale aj do exteriéru. Keďže kameň prichádza vo veľkej farebnej a textúrovej variácii, prispieva nielen k estetike miestnosti, ale prináša aj iný texturálny prvok.

salon-4231458_640

Je pravda, že prírodný kameň je úžasný materiál pre interiérový dizajn, ale ako viete, všetko je o výbere toho najvhodnejšieho pre váš dom. Naše kamenné obklady na krby sú k dispozícii pre vás v rôznych materiáloch. Nezáleží na tom, aký materiál si vyberiete.
Krby sú buď otvorené, alebo s krbovou vložkou. Pre obidva varianty sú najvhodnejším obkladovým materiálom žulové mramorové či pieskovcové dosky. Minimálna tepelná rozťažnosť, ľahká údržba a mnoho farebných variánt a kombinácií prírodného vzhľadu robí z kameňa neodmysliteľnú súčasť krbu.