IBC kontajnery z recyklovateľného materiálu

S vývojom, navrhovaním a výrobou prepravných plastových obalov máme bohaté skúsenosti. Naše IBC kontajnery dostupné v rôznych rozmeroch spĺňajú účel ochrany ich obsahu pred kontamináciou a majú širokú využiteľnosť – od potravinárskeho a nápojového priemyslu, cez chemický a automobilový priemysel, až po poľnohospodárstvo. V súčasnosti sa zvyknú využívať aj v domácnostiach na uskladňovanie dažďovej vody. Kontajnery sú tiež použiteľné v kozmetickom a farmaceutickom priemysle, priemyselnej výrobe a maloobchodnom predaji. Vo výbere nájdete aj skladacie kontajnery, vďaka ktorým dosiahnete úspornosť nákladov. Na prepravu kvapalín ponúkané kontajnery obsahujú systém bag-in-box, ktorý je opakovane použiteľný a recyklovateľný – ich ďalším benefitom teda je aj ľahký dopad na životné prostredie.

kontajner na kolieskach

Skutočnosť, že nami ponúkané produkty sú na konci ich životnosti úplne recyklovateľné, vychádza z našej vízie tvoriť bezodpadové, klimaticky zodpovedné a plne obehové obaly. Cítime zodpovednosť voči životnému prostrediu a v rámci možností sa snažíme maximálne prispievať k rozvoju udržateľnosti. To sa odráža aj v samotnej výrobe kontajnerov.

vízia udržateľnosti

K prejavom našej angažovanosti patrí práve práca so systémami RTP (vratné plastové obaly). Ideu udržateľnosti dostávame do praxe už v procese dizajnovania výrobkov – navrhujeme ich s cieľom optimalizovať ich životnosť a produkujeme stopercentne recyklovateľné obaly. Ponúkame niekoľko skupín výrobkov a naplno sa venujeme inováciám v navrhovaní, vývoji a výrobe inteligentnejších, ľahších, rýchlejších a silnejších riešení v oblasti prepravných plastových obalov, aby sme uspokojili potreby našich zákazníkov a zároveň prírody. Sme si vedomí toho, že planétu Zem treba chrániť a starať sa o ňu a k jej ochrane chceme v rámci nášho odvetvia tiež prispieť. Pre viac informácií kedykoľvek navštívte náš web.