Nebojte sa využiť praktické led pásiky

Obývaciu izbu, spálňu,  kúpeľňu, kuchyňu,  ale aj schody, zrkadlá, police a mnoho iného dokážu praktickým spôsobom osvetliť biele LED pásiky 5m https://www.ledprodukt.sk/18-biele-led-pasiky-5m. Takisto dokážu plniť dekoračný účel a to najmä v prípade, ak ide o farebné alebo RGB pásy. Mimo iného sa nimi dajú zvýrazniť aj konkrétne predmety a časti ako napr. tuning a interiér auta, PC skrinka, TV obrazovka, atď. Konkrétny spôsob využitia už vlastne záleží na vás, vašej kreativite či špecifických potrebách. Jedno je však isté. Táto forma osvetlenia je skutočne univerzálna a predstavuje veľa spôsobov funkčného ako aj dekoračného využitia.

žena, osvetlenie, pásik

Majú univerzálny dizajn a spolu s ním predstavujú praktický spôsob umiestnenia na ľubovoľné miesto, následne tiež jednoduchú manipuláciu.Vedia byť nenápadné, ale efektívne. Navyše pracujú s technológiou LED (Light Emitting Diode) a tým pádom predstavujú formu úsporného svietenia. Diódy sú súčasťou pásika a ich pravidelný chod predstavuje nízku spotrebu elektriny. Pre porovnanie s klasickými starými žiarovkami je technológia LED úspornejšia o 85 až 90%. Svetlo emitujúce diódy predstavujú tiež dlhšiu životnosť a nemusíte sa báť svietiť s nimi častejšie.

pekná žena, svetlá

Prispôsobia sa prakticky všade a na dotyčnom mieste dokážu poskytnúť nielen potrebnú viditeľnosť, ale takisto v ňom oživia a spríjemnia atmosféru. Užitočným spôsobom sa dajú použiť napríklad aj  k nasvieteniu postele, šatníka, vane, schodiska, no a k najznámejším sa radí ich využitie k osvetleniu kuchynskej linky. Nasvietiť sa nimi dá každý pracovný priestor vo všeobecnosti, ale aj ľubovoľný predmet, nábytok, či úložný priestor.

  • Pretože ako bolo spomenuté, ide o univerzálnu konštrukciu. Samolepiaci pásik, v ktorom sú vsadené úsporné svetelné diódy. Pásy sú ohybné a dajú sa nastrihať na požadované časti, respektíve na požadovanú dĺžku. Takýto dizajn umožňuje, že ich dokážete umiestniť takmer všade a v dotyčnom priestore navyše nezaberú veľa miesta